Cafe P is een dynamische samenwerking van verschillende organisaties uit de regio die meewerken met en voor mensen met een psychosegevoeligheid. 

Wil je als enthousiaste vrijwilliger meehelpen bij Café P? (Meewerken met het onthaal, achter de bar helpen, flyers verspreiden…) Neem dan contact op via het contactformulier.

Organisatie

Naam & E-mailadres

logo van PC Sint-Hieronymus
Yirka De Smet
yirka.desmet@hieronymus.be
Ruth Morren
Ruth.morren@hieronymus.be
Greet Geers
Greet.geers@hieronymus.be
Marnix Mys
Marnix.mys@hieronymus.be
Dr. Jeroen Kleinen
jeroen.kleinen@hieronymus.be
   
logo van Similes
Joris De Keukelaere
joris.dekeukelaere@skynet.be
   
logo van WEP

Marie Louise Sey

marielouise.sey@student.ucll.be

   
logo van Stad Sint-Niklaas

Ann Opgenhaffen 
ann.opgenhaffen@sint-niklaas.be

   
logo van Promente
Bart Dentant
bart.dentant@promente.be
Katrijn Van Slycken
bart.dentant@promente.be
   
logo van Netwerk ADS

 

 

 

   
logo van PAAZ AZ Nikolaas

Ellen Verhasselt
ellen.verhasselt@aznikolaas.be

Marit De Schepper

Marit.DeSchepper@aznikolaas.be

   
logo van CGG

Ilse Wauters
ilsewauters@cggwaasendender.be

   
logo van VDIP

Ilse Wauters
ilsewauters@cggwaasendender.be

 

Delen: