Cafe P is een dynamische samenwerking van verschillende organisaties uit de regio die meewerken met en voor mensen met een psychosegevoeligheid. 

Wil je als enthousiaste vrijwilliger meehelpen bij Café P? (Meewerken met het onthaal, achter de bar helpen, flyers verspreiden…) Neem dan contact op via het contactformulier.

Organisatie

Naam & E-mailadres

logo van PC Sint-Hieronymus
Lies Weverbergh
Lies.weverbergh@hieronymus.be
Ruth Morren
Ruth.morren@hieronymus.be
Greet Geers
Greet.geers@hieronymus.be
Marnix Mys
Marnix.mys@hieronymus.be
Dr. Jeroen Kleinen
jeroen.kleinen@hieronymus.be

  
logo van Similes
Marina Smet
marinasmet294@gmail.com
Marleen Aps
simileswaasendender@skynet.be
Mieke De Meester
demeestermie@gmail.com

  
logo van WEP



  
logo van Stad Sint-Niklaas
Ann Opgenhaffen 
ann.opgenhaffen@sint-niklaas.be

  
logo van Promente
Bart Dentant 
bart.dentant@promente.be

  
logo van Netwerk ADS
Bart Peleman
bart.peleman@hieronymus.be

  
logo van CM
Geertje Lutin-Smet
Geertje.Lutin-Smet@cm.be

  
logo van PAAZ AZ Nikolaas
Hilde Peersman
Hilde.peersman@aznikolaas.be

  
logo van CGG
Yasmine Boumadhi
yasmineboumahdi@cggwaasendender.be

  
logo van VDIP
Zita De Bruycker
zitadebruycker@cggwaasendender.be

Delen: